ETKİNLİKLER

DENVER II Gelişimsel Tarama Testi Sertifika Programı
26/01/2017

Denver II Gelişimsel Tarama Testi Sertifika Programı 12 Mart 2017 tarihinde Ankara Holiday-inn Tunalı’da düzenlenecektir.

KAYIT ÜCRETLERİ

Banka Havalesi : 600 TL

Kredi Kartı Tek Çekim / 3 Taksitli Bedel : 675 TL

Garanti bankası ve BONUS özellikli kredi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sağlanmaktadır. Başka banka kartlarına taksit yapılamamaktadır.

Kurs kayıt ücretlerine; DENVER II uygulama çantası, kayıt formu, kurs esnasında kullanılacak tüm malzemeler, öğle yemeği ve kahve molaları dahildir.

Online kayıt formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Banka Hesap Numarası

Banka Adı : Garanti Bankası, Ankara Gaziosmanpaşa Şubesi

Hesap Adı : Diasos Kongre

IBAN NO : TR39 0006 2000 3240 0006 2995 19

Ödemelerini banka havalesi olarak yapacak katılımcıların, havalenin açıklama kısmına "DENVER / Kişi ismi" olarak işlemlerini gerçekleştirmelerini rica ederiz.

Kesin kurs kayıtlarınız ancak GCN web sayfasında bulunan online kayıt formunun doldurulması ve ödeme yapıldığına dair dekontun aşağıda yer alan e-posta adresine gönderilmesi ile kesinlik kazanacaktır.

Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneği hiçbir neden belirtmeksizin kursu iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Kursun iptal edildiği tarihten sonra ödemelerini yapmış olan katılımcıların ücretleri istenildiği takdirde kendilerine iade edilir veya bir sonraki kursa katılım durumunda yatırılmış olan ücret yeni kurs kayıt ücretinden mahsup edilir. Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneği, kursların iptal edilmesi durumunda kursiyerlerin uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Online kayıt formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Aktiviteler
MAKALELER
Bayley III bebek ve küçük çocuklar için gelişim ölçeği
Bayley-III gelişimsel geriliği olan küçük çocukları belirlemek ve uygulamacıya müdahale planlama konusunda destek olmak için kullanılan bir değerlendirme aracıdır.