DUYURULAR

BAYLEY III Bebek ve Küçük Çocuklar İçin Gelişim Ölçeği 6-7 Nisan 2018
03/03/2018

BAYLEY III

Bebek ve Küçük Çocuklar İçin Gelişim Ölçeği

6-7 Nisan 2018

İstinye Üniversitesi, Topkapı Kampüsü
Zeytinburnu, İstanbul

BAYLEY III Nedir?

Bayley-III bebekler ile 1 aylık-42 aylık çocukların gelişimsel işlevlerini değerlendiren bireysel olarak uygulanan bir araçtır. Temel amaçları gelişimsel geriliği olan çocukları belirlemek ve müdahale planlama için bilgi sağlamaktır.

Bayley-III bebek ve yeni yürümeye başlayan çocukların gelişimini beş alanda incelemektedir: Bilişsel, Dil, Motor, Sosyal-Duygusal ve Uyumsal. Bilişsel, Dil ve Motor alanların değerlendirmesi çocukla birlikte uygulanan maddeler kullanılarak, Sosyal-Duygusal ve Uyumsal alanların değerlendirmesi ise birinci düzey bakıcının bir ankete verdiği sorular kullanılarak yapılmaktadır

Bayley-III gelişimsel geriliği olan küçük çocukları belirlemek ve uygulamacıya müdahale planlama konusunda destek olmak için kullanılan bir değerlendirme aracıdır. Bayley-III’ü uygulayarak, uygulayıcı çocuğu akranları ile karşılaştırmak üzere kullanılabilecek büyük miktarda nicel ve nitel bilgi elde edebilir

Kurs Yöneticisi

Betty Hutchon

Consultant Neurodevelopmental Therapist, University College London Hospital and Lecturer in Child Development at University College London Medical School, and Head Paediatric Occupational Therapist at the Royal Free Hospital, London.

Kurs Kayıt Ücretleri

Banka Havalesi : 1.350 TL

Kredi Kartı Tek Çekim / 3 Taksitli Bedel : 1.425 TL

Garanti bankası ve BONUS özellikli kredi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sağlanmaktadır. Başka banka kartlarına taksit yapılamamaktadır.

Kurs kayıt ücretlerine; Toplantı salonlarına giriş, kurs esnasında kullanılacak tüm basılı malzemeler, öğle yemekleri ve kahve molaları dahildir.

Düzenlenecek olan kurs; BAYLEY III testinin uygulanışına yönelik bir eğitim olup, kayıt ücretine kayıt materyalleri dahil değildir. Katılımcılar test materyallerini www.pearsonclinical.co.uk adresinden şahsi olarak temin etmeleri gerekmektedir. Derneğimizin ilgili materyalleri katılımcılar adına temin etme imkanı bulunmamaktadır.

Banka Hesap Numarası

Banka Adı : Garanti Bankası, Ankara Gaziosmanpaşa Şubesi
Hesap Adı : Diasos Kongre
IBAN NO : TR39 0006 2000 3240 0006 2995 19

Ödemelerini banka havalesi olarak yapacak katılımcıların, havalenin açıklama kısmına "BAYLEY / Kişi ismi" olarak işlemlerini gerçekleştirmelerini rica ederiz.

Kesin kurs kayıtlarınız ancak GCN web sayfasında bulunan kayıt formu ve ilişiğindeki dekont ile birlikte aşağıda yer alan e-posta adresine gönderilmesi ile kesinlik kazanacaktır.

Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneği hiçbir neden belirtmeksizin kursu iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Kursun iptal edilmesi durumunda ödemelerini yapmış olan katılımcıların ücretleri istenildiği takdirde kendilerine iade edilir veya bir sonraki kursa katılım durumunda yatırılmış olan ücret yeni kurs kayıt ücretinden mahsup edilir. Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneği, kursların iptal edilmesi durumunda kursiyerlerin uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.

İLETİŞİM:

Kaan Türköz

Diasos Kongre

Barbaros Mah. Buğday Sk. No: 6/48 

Kavaklıdere, Çankaya, Ankara

Tel: 0312 219 40 44 // GSM: 0555 818 5619

kaanturkoz@diasos.com

DERNEK İLETİŞİM:

Betül Böke

Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneği

Barbaros Mah. Buğday Sk. No: 6/28 

Kavaklıdere, Çankaya, Ankara

Tel: 0312 427 5057 // GSM: 0535 667 4910

betul@gcn.org.tr

                                                          

Diğer Haberler
MAKALELER
Bayley III bebek ve küçük çocuklar için gelişim ölçeği
Bayley-III gelişimsel geriliği olan küçük çocukları belirlemek ve uygulamacıya müdahale planlama konusunda destek olmak için kullanılan bir değerlendirme aracıdır.